تعطيلی کريسمس

امروز مدرسه ایرانیها هم به خاطر کریسمس تعطیل ب.د و ما به بهنیا قول دادیم ببریمش سینما ۳ تا کادو هم من برای بجه های همسایه خریده بودم که کلی فیلم داشتیم از دست بهنیا که می گفت من بابا نوئل بشم نصف شب بیدارم کنید ببرم بذارم پشت در خونشون که بلاخره رضایت به صبح داد و ساعت ۱۰ بود که برد و داد بهشون اون ها هم از قبل برای بهنیا روی درخت کریسمسشون کادو گذاشته بودند که خیلی خوشگل تزئین کرده بودند یک جامدادی نیمو با کلی لوازم تحریر و یک ساعت مچی رباتی خوشگل بود.

بعد هم رفتیم بیرون ولی سینما که همه بلیطها رزروی بود یا تمام شده بود و مجبور به رفتن شهر بازی شدیم.ولی دیگه از دستش رمقی نمانده بود برامون و هر چی خواست انجام دادیم.

این روزها البته برای من هم خوب بوده موفقیت در جند امتحان و ایجاد یک موقعیت خوب در ایران ولی ..............

حالا تا بعد

یک گزارش تصویری دیگه که البته دو تاش مربوط به کادوهایی که پدر و پسر برای من خریدند.

/>

pt.gifCool Slideshows

/ 24 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سارا

سلام عزيزم عيدتون مبارک دست بهنيا جون وبابايی درد نکنه راستی اميدوارم کارها همونطور که دلت می خواد پيش بره و موفقيتت آرزوی ماست

مژگان (مامان آندیا جون)

سلام نوشین جون کریسمس و سال جدید میلادی رو با تاخیر تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشین و کارها هم همانطور که می خوایین پیش بره. عکسهای شهر بازی هم خیلی قشنگ بودن . هرروزتون عید و جشن وسرور باشه انشاء الله. کادو ها ی قشنگ هم مبارک

سارا

نوشين عزيز سال جديد ميلادی مبارک بهترينها رو برايت در کنار بهنيای عزيز آرزومندم

يه دوست

سلام دوست خوبم من تازه وبلاگمو درست کردم دوست دارم که پیشم بیایی و تند تند بهم سر بزنی ميايی ديگه؟

مزدا

سلام من مزدا هستم که فروردین سال آینده سه ساله می‌شوم. داداشم آرين هم که نمی‌دونم يه مدتیه کجا است و مامان و بابا هم بهم در این مورد جواب سربالا می‌دن 12 سالشه. آرین مدتیه یه وبلاگ داره به نشونی www.arianbagheri.blogfa.ir من هم که داشتم از حسودی می‌مردم تازگی صاحاب یه وبلاگ شدم به نشانی www.mazdabagheri.blogfa.ir می‌خوام تو وبلاگم به وبلاگ همه بچه‌ها لینک بدم. شما هم اگه می‌شه لینک ویلاگ‌های ما رو در وبلاگتون وارد کنید لطفاً و طرفای ما هم تشریف بیارید. به قول مامان و بابا قدمتون سر چشم!

پریسا مامان کيا

نوشين عزيز سال جديد ميلادی مبارک بهترينها رو برايت در کنار بهنيای عزيز آرزومندممنم اپم

مزدا

سلام دوست من اگه تو هم به خاطر استفاده گاه و بیگاه از حرفایی که به نظر مامان و باباها بده، باهاشون مشکل داری، حتماً تجربه منو در این مورد تو وبلاگم بخون. منتظر نظرت هستم.